בלוג

איך מצלמים מתכונים בצורה מקצועית?

אחד מסרטוני הוידאו המומלצים והנצפים ביותר הם סרטוני מתכוני אוכל, נשנושים וכדומה. אנשים רבים זנחו את ספר המתכונים או את המתכונים הכתובים באשר הם ומיד מחפשים מתכון מצולם בו יוכלו לראות את כל תהליך העשייה בקלות וללא צורך לשבור את הראש בהבנה זווית הקילוף, כיוון הלישה ומזה זה אומר לקפל מהצד ומעלה… אם גם אתם רוצים להתחיל את דרככם המקצועית ולצבור קהל צופים נאמן וממליץ, אתם חייבים להתחיל לצלם את המתכונים שלכם בצורה מקצועית וכזו שתגרום לצופים שלכם ליהנות יחד אתכם בתהליך.

ציוד מקצועי לצילום מתכונים

אין ספק שכיום לכל אחד ואחת מאיתנו יש איזה טלפון חכם בכיס ולמרביתם יש יכולות צילום מופלאות וכאלו שרק יכולנו לדמיין לפני לא הרבה זמן.. יחד עם זאת, אין ספק (שוב) כי צילום על ידי הטלפון הנייד הוא אינו צילום מקצועי לכשעצמו. הצורך בצילום מקצועי לצד הרצון ליהנות מהנגישות והקלות שבצילום באמצעות הטלפון הנייד שלנו, הובילו את מיטב המומחים לחשוב ולפתח ציוד צילום מקצועי אשר יתאים לטלפון הנייד וישפר את התוצר הסופי עד לרמה שהצופה החובב, כלל לא ידע שמדובר בצילום שבוצע באמצעות הטלפון הנייד! יש מספר אביזרי צילום כאלו, בין היתר רינג לייט, רינג לייט מקצועי, עמוד תאורה, עיגול תאורה ועוד שלל אביזרים רבים. 

טיפ חשוב עבור צילום מתכונים

חשוב לנו להדגיש כי לא מספיק רק לרכוש מצלמה איכותית או רינג לייט מקצועי כדי לייצר צילום מתכון מושלם. עליכם לתכנן את הצילום, לבדוק זוויות תאורה, לוודא שאתה מצלמים הכל במסודר ובאופן כזה שתוכלו לערוך בהמשך. בנוסף, נסו למצוא את הדרך הטובה ביותר להעביר את המתכון ולבלוט מעל יתר צילומי המתכונים הקיימים ברשת. חשפו את מה שמבדל אתכם ומה שיגרום לגולש להקליק דווקא על המתכון שלכם.

לסיכום, בכל אחד ואחת מאיתנו מסתתר צלם שלא ידע כמה יכולות טמונות בו אם רק ייעזר במספר אביזרי צילום מקצועיים כדוגמת רינג לייט או רינג לייט מקצועי. העולם שלנו מתקדם בצעדי ענק ואותו טלפון נייד קטן שלנו יכול להפוך אותו לצלם מקצוען. לכל אחד ואחת מכם המעוניין לצלם מתכונים וליהנות מקהל צופים שגדל ונהנה מאיכות הצילום המקצועית, גשו מהר ורכשו את האביזרים שיעזרו לכם לשפר ולחדד את יכולות הצילום שלכם, עד לרמת הצופה הממוצע שלא ידע כלל וכלל כי הכל צולם באמצעות הטלפון הנייד שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *